Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

tel: 508 247 708

Informacja Pn-Sob
9:00-19:00

O Sklepie

Szanowni Państwo!

 

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów firma CARPET , autoryzowany dystrybutor marki CHEMSPEC stworzyła sklep internetowy, dzięki któremu w łatwy i wygodny sposób mają Państwo dostęp do profesjonalnych produktów światowego lidera CHEMSPEC. Firma Carpet mając kilkuletnie doświadczenie w branży utrzymania czystości posiada ogromną wiedzę na temat kosmetyków do czyszczenia dywanów oraz tapiceki, stąd nasz wybór padł właśnie na sprzedaż tejże marki. W swoich codziennych pracach wykorzystujemy owe produkty a różnorodność zleceń oraz ogrom ciężkich przypadków, pozwolił nam dokładnie sprawdzić działanie produktów CHEMSPEC i z pewnością możemy je godnie polecić.

Z ponad 40 letnim doświadczeniem, firma CHEMSPEC jest liderem rynku w zakresie dostarczania profesjonalnych środków czyszczących, urządzeń do czyszczenia, szkoleń i doradztwa technicznego w zakresie czyszczenia różnych powierzchni. Oferuje największy zakres produktów czyszczących do dywanów, wykładzin i tapicerek na świecie i setki innych specjalistycznych produktów czyszczących do wielu różnych zastosowań i środowisk, w tym skutków pożarów i powodzi. Produkty do pielęgnacji i czyszczenia podłóg twardych, środki czyszczące drewno, produkty do dezodoryzacji, preparaty do pielęgnacji czyszczonej powierzchni i środki antybakteryjne.

Firma CHEMSPEC kładzie duży nacisk na wytwarzanie jak najzdrowszych dla człowieka detergentów wolnych od substancji niebezpiecznych. W swojej ofercie posiada również produkty do czyszczenia WC, łazienek i kuchni, do czyszczenia szyb oraz uniwersalne środki do czyszczenia każdej zmywalnej powierzchni. Produkty CHEMSPEC zostały niezależnie zweryfikowane i otrzymały szerokie prestiżowe wyróżnienia od niezależnych instytucj jak: